Do najpopularniejszych rodzajów zakłady sportowe

Do najpopularniejszych rodzajów zakłady sportowe

Zakłady sportowe to czym ktoś mówi, czego wynikiem pewnego sportu będzie iw procesie kładzie trochę pieniędzy na tej przepowiedni. Głównym powodem, dla którego ludzie zakład jest faktycznie trochę dodatkowego cash.The sportu, że ludzie najczęściej postawić zakład na całym świecie, ma być nożnej. Zakłady można zrobić legalnie lub nielegalnie. Wiele zakładów prawnej odbywa się online, jak to, gdzie znajdują się większość bukmacherów. Nielegalnie, to jest wykonywane przez kilka przedsiębiorstw, zakładów, które można spojrzeć tutaj są prowadzone przez prywatnych inwestorów. W wagebrokers zarobić zysk po prostu sobą pewien procent wszystkich pieniędzy, które są umieszczone na zakład. Odsetek ten jest nazywany vigorish. Bukmacherzy zwiększają swoje zyski poprzez wynik z większym ryzykiem, aby mieć wyższą wygraną. To kusi obstawiający podjąć ryzyko. Dla większości z tych bukmacherów, można tylko postawić zakład dopiero po jego opłaceniu. Jednakże w przypadku zakładów nielegalnego większość wagebrokers weźmie pieniądze tylko z bettor przegranej. Dokładne kursy są ustawiane przy użyciu niektórych systemów do analizy. Zakłady sportowe to jakoś niesławny jak to doprowadziło do pewnych zachowań niepożądanych jak ustawiania meczów.

Istnieją różne rodzaje zakładów sportowych

Niektóre z nich są bardziej popularne niż inne, oczywiście. Istnieje pojedynczego zakładu (linii pieniędzy), akumulowany, prop bet, zakłady liścik, zakłady futures powyżej / poniżej zakład, zakłady Parlay i prostego zakładu. Prosto zakład to zakład, w którym jest umieszczony za pomocą rozprzestrzeniania punkt. Dla osób powyżej / poniżej zakład, sportowych jest ten, który mówi, że każdy z punktów zdobywa drużyna, to przewiduje rzeczywiste gracz number.The miejscach zakład podejmowaniu decyzji, kliknij, aby przeczytać czy przewidywanie jest dobrze, czy źle. Oznacza to, czy wynik będzie wyższa (nad) lub niższej (w) od przewidywanego jeden. Licytacja futures miejscu można przewidzieć zwycięzcę pewnym sezonu zanim rozpocznie się właściwe, tygodni, a czasem nawet miesięcy. Ten rodzaj zakładów nie ma punktu spread. Przeważnie licytacji wynosi na coś konkretnego, jak kto wygra pewnej pierwszej ligi. Można również postawić na liczbę gier pewien zespół może wygrać lub lose.The poważną przeszkodą dla tego rodzaju zakładów jest to, że pieniądze są przeznaczone do dłuższego czasu. zakład Twierdzenie (prop zakład) skupia się na przewidywaniu całkiem konkretny wynik w grze. Przez większość czasu jest to o zdarzeniu, które jest w jakiś sposób związana z ostatecznym wyniku gry. Na przykład, numer dzban z dnia strikeouts. Inny rodzaj sportowego zakładu jest pół-time znany również jako 2. połowę zakładu. Tutaj gracza umieścić swoje zakłady dopiero w drugiej połowie meczu. przeglądać wokół tej stronie Wypłaty są podane w zależności od wyniku gry w drugiej połowie. Teraz skupmy się na najbardziej powszechnych rodzajów zakładów, pojedynczy zakład (linia pieniędzy) oraz akumulowany (parlayu).

Pojedynczy zakład (linia pieniędzy)

Jest w zasadzie podobna do prostej zakładu, tylko, że nie sprawdź moje źródło występuje rozprzestrzenianie punkt zaangażowane. Tutaj jest to proste, zespół, który ma postawić na zwycięstwo. Kursy są przymocowane do obu zespołów (czyli zarówno słabszego i ulubiony zespół). Kurs na zdarzenie jest po prostu to, co określa kwota do wygrania. Zgodnie pieniędzy, ktoś może pomyśleć, że zakłady na ulubionym zespołem jest atrakcyjna, ponieważ wszystko, co ma zrobić, to pokonać słabszego przeciwnika. W prawdziwym tego słowa znaczeniu, chociaż, jeśli postawić na silniejszego zespołu i wygrać, można uzyskać mniejszą ilość, ponieważ poziom ryzyka jest dość mało. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *