Pojedynczy zakład (linia pieniędzy)

Pojedynczy zakład (linia pieniędzy)

Pojedynczy zakład (linia pieniędzy), jest w zasadzie podobna do prostej zakładu, tylko, że nie występuje rozprzestrzenianie punkt zaangażowane. Tutaj jest to proste, zespół, który ma postawić na zwycięstwo. Kursy są przymocowane do obu zespołów (czyli zarówno słabszego i ulubiony zespół). Kurs na zdarzenie jest po prostu to, co określa kwota do wygrania. Zgodnie pieniędzy, ktoś może pomyśleć, że zakłady na ulubionym zespołem jest atrakcyjna, ponieważ wszystko, co ma zrobić, to pokonać przeczytać tutaj słabszego przeciwnika. W prawdziwym tego słowa znaczeniu, chociaż, jeśli postawić na silniejszego zespołu i wygrać, można uzyskać mniejszą ilość, ponieważ poziom ryzyka jest dość mało. Jeśli postawisz na słabszym zespołem i wygrać, wygrać wyższą kwotę. Więc tego rodzaju zakładów, tym silniejszy jest ulubiony zespół, tym mniej wygrasz jeśli postawić na nim. W tego typu zakładów, jeśli stawka większa ilość, można zwiększyć swój potencjał zarobkowy.

Parlay zakładach (akumulowany) jest mieszanina dwóch lub więcej pojedynczych zakładów

Parlay zakładach (akumulowany) jest mieszanina dwóch lub więcej pojedynczych zakładów. Dla bettor wygrać wszystkie zespoły na parlayu musi wygrać. Niektórzy bukmacherzy pozwoli Ci łączyć maksymalnie 25 zakładów. Wszystkie te poszczególne zakłady są połączone, tworząc pojedynczy zakład. Osobnik zakład w akumulowany nazywa się noga. Szanse pomnożyć każdy dodatkowy zakład. Zaletą zakładów Parlay jest to, że gracz dostaje zwiększyć swoje szanse, bez konieczności zwiększania poziomu ryzyka. Jest to rodzaj zakładów Parlay znany jako stopniowe przekształcić zakład. Tutaj udany bet nagrody Państwu atrakcyjną wypłaty, choć nie tak bardzo jak zwykły parlayu. Dobrą rzeczą progresywnego parlayu, to niektóre zespoły w swojej parlayu straci, będzie nadal otrzymywać wypłatę od udanych nogach, choć będzie to mniej.

Ponieważ zakład pojedynczy (linia pieniędzy) oraz akumulowany

Ponieważ zakład pojedynczy (linia pieniędzy) oraz akumulowany są najczęstsze rodzaje zakładów, myślałem, że to mądry, aby porównać i je i może sprawdzić, czy jeden kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji jest lepszy od drugiego. Jedną z zalet, że pojedynczy zakład ma ponad akumulowany jest to, że (pojedynczy zakład) jest mniej ryzykowne. Pomyślnie przewidywania wyniku jednej gry jest łatwiejsze niż przewidywania więcej gier, zwłaszcza, że ​​w akumulowany wszystkie twoje nogi mają być skuteczne. Jest to właściwie czysta matematyka. Ale nadal, udana akumulowany obiecuje większą wypłatę. Eksperci Zakładów faktycznie polecam pojedynczy zakład. Mówią, że jest samochód sportowy„bezpieczniejszy”. Możesz złożyć akumulowany na, powiedzmy, sześć gier. Pięć gier mogą być skuteczne, ale niestety jeden z nich zawiedzie cię. Skończyć się utratą wypłatę, a nawet swoją stawkę.

Niektórzy ludzie lubią myśleć licytacji bardziej jako inwestycję niż hazardu

Niektórzy ludzie lubią myśleć licytacji bardziej jako inwestycję niż hazardu. Jest to pół prawda. Czasami niektóre wyniki są na pewno zakłady, jesteś w jakiś sposób pewny wygranej, jak w przypadku silnego zespołu i słabszego. Cóż, wypłata nie może być na tyle wysoka, ale lepsze to niż nic. W sumie, zakłady jest o podejmowanie ryzyka. Im wyższe ryzyko, tym wyższa wypłata. Wszystko co musisz zrobić, to dostać się prawo Math i może będziesz miał szczęście. Więc założę się!Jeśli postawisz na słabszym zespołem i wygrać, wygrać wyższą kwotę. Więc tego rodzaju zakładów, tym silniejszy jest ulubiony zespół, tym mniej wygrasz jeśli postawić na nim. W tego typu zakładów, jeśli stawka większa ilość, można zwiększyć swój potencjał zarobkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *